Novinka v podobě hadice Vaporcord® /Alim /Extra je výjimečná nejen svou univerzálnosti na poli potravinářských hadic, ale navíc díky modifikovanému elastomeru (vnější vrstva) si hravě poradí i s drůbežími tuky.

Hadici je možno použít pro kapalné ale i tuk obsahující potraviny jako mléko, šťávy, živočišné či rostlinné tuky a oleje. Díky své univerzálnosti může být Vaporcord/Alim/Extra využitá rovněž jako nízkotlaká parní hadice k čištění stravovacích provozů, jatek a ostatních potravinářsky orientovaných výrob. Je velmi flexibilní a výtečně se osvědčí i jako navinovací hadice.

Hadice Vaporcord/Alim/Extra se vyrábí v rozměrech DN 13; 19 a 25 mm přičemž každý z rozměrů zvládne bez problému pracovní tlak 20 barů (voda) a 6 barů (nasycená pára).

Jestli je univerzální potravinářská hadice Vaporcord/Alim/Extra tou, kterou hledáte, neváhejte a zeptejte se na sales@metako.cz a náš tým Vám s radostí zodpoví všechny otázky.

K hadici Vaporcord/Alim/Extra doporučujeme následující spojky:

  • Šroubení mléčných potrubí samec, Nerezová ocel V2A 1.4301 (AISI 304)
  • Systém Kamlok, nerezová ocel (AISI 316) - "Samcový" díl - typ E s hadicovou objímkou pro montáž s upevňovacími miskami
  • Systém Kamlok, nerezová ocel (AISI 316) - "Samicový" díl - typ C s hadicovou objímkou pro montáž s upevňovacími miskami


Proč Metako?

Rozvoz po ČR do 48 hodin

Garantujeme rozvoz po celé ČR do 48 hodin ze skladu Lukov.

Velké skladové zásoby

V našich skladech máte přístup k více než 300 produktům.

Kvalita

Certifikované hadice dle norem EU, EN, ISO, DIN, FDA, KTW, DVGW.