METAKO CZ s.r.o.

Firma METAKO CZ s.r.o. se zabývá distribucí průmyslových hadic a jejich příslušenství, jakými jsou spojky, svorky a další výrobky. Společnost funguje již od roku 1998 a v roce 2014 se začala zabývat novými technickými produkty a sídlí v průmyslové zóně v Lukově u Zlína v areálu firmy Parabel s.r.o.

Nabízíme širokou paletu kvalitních průmyslových hadic na vodu pitnou, užitkovou nebo horkou, hadice na páru, potraviny, vzduch, plyny, oleje, benzin a další chemické látky. V nabídce máme také hadice pro ventilaci, pro lodě, na ochranu kabelů a hadice otěruvzdorné. Ke všem hadicím máme také k dispozici veškerý sortiment spojek, svorek, stahovacích objímek, misek a dalšího příslušenství.

Důkazem kvality produktů je například certifikát EU 10/2011 Kat. A, B, C, D1, D2, E, kterým disponují potravinářské hadice.

Zajišťujeme nejen prodej, ale také dodání zboží, montáže, instalaci i servis průmyslových hadic. Nabízíme také možnost kompletace hadic s koncovkami včetně vystavení certifikátu na tlakovou zkoušku.

Soustředíme se především na český trh.

Našim cílem jsou spokojení zákazníci, kteří se na nás mohou spolehnout a dostanou poptávané zboží v požadovaném čase.

Náš tým spolupracovníků je připraven Vám poradit a těší se na spolupráci s Vámi.


Proč Metako?

Rozvoz po ČR do 48 hodin

Garantujeme rozvoz po celé ČR do 48 hodin ze skladu Lukov.

Velké skladové zásoby

V našich skladech máte přístup k více než 300 produktům.

Kvalita

Certifikované hadice dle norem EU, EN, ISO, DIN, FDA, KTW, DVGW.