O nás

Naše široké zkušenosti využívají zákazníci, kteří potřebují zpracovat kromě svařovaných a obráběných součástí také otěruvzdorné materiály. Pro tyto činnosti jsme postavili vysokokapacitní halu. Ta je využívána pro skladovací prostory.

Zajišťujeme i povrchovou úpravu lakováním včetně tryskání. Nové výrobní kapacity umožňují pružněji a rychleji reagovat na přání zákazníků. Společnost Metako vyvíjí stále nová řešení a inovace, disponuje moderním vybavením, umí zajistit logistiku.

Společnost má 25 zaměstnanců a od svého založení v roce 1999 neustále roste. Řadíme se mezi firmy s nadstandardní úrovní služeb. Na požadavky zákazníka reagujeme rychle a efektivně. Implementujeme nejmodernější nástroje konceptu Průmysl 4.0.

Za úspěchem firmy stojí osobnost jejího německého majitele, který dodržuje všechny atributy německého podnikání – tedy kvalitu s důsledností, přesností a efektivitou.

Zjistěte více o inovativní společnosti, jejíž odborníci umí zpracovat výkresovou dokumentaci, využívají 3D měření a montážním pracím se kvalifikovaný personál věnuje s přesností a spolehlivostí.

Snižujeme emise a přecházíme na obnovitelné zdroje energie. aktuální výkon fotovoltaické elektrárny zde: FVE Parabel (solaredge.com).